Współczesny szpital prywatny PoznańWspółczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się w rzeczy samej nadzwyczaj dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich poszukujących specjalistów z górnej półki.

Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ogromnej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu i trafne postawienie diagnozy. Grono speców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich doktorów, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje również pomoc takich specjalistów, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.

Szpital wykonuje cykl badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są też te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to jedynie część badań, jakie w szpitalu wolno zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ogromnej ofercie posiada szpital.

Lecznica specjalizuje się nie tylko w diagnostyce oraz leczeniu, lecz również terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, doświadczonych rehabilitantów. W placówce używana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka rozporządza najnowocześniejszym sprzętem, który zezwala na pracę na medycyna pracy poznań najwyższym poziomie: wydajną diagnostykę oraz skuteczne leczenie. Personel dba o to, by pacjenci czuli się właściwie komfortowo.

Najnowsze artykuły:

Top